Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej       


Werner Polska Sp.z o.o.

Narzędzia dla przemysłu

chemia techniczna

narzędzia PROMAT

profesjonalne narzędzia

spawalnictwo

narzędzia

przemysł

chemia

techniczna

 
 
 
img
 
 
Witaj

Firma Werner Polska jest firmą handlową. Zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem przemysłu  i rzemiosła w profesjonalne narzędzia i elektronarzędzia, chemię techniczną a także w i.  Werner Polska gwarantuje każdemu klientowi miłą i fachową obsługę, terminowe dostawy, jakość oferowanego towaru oraz  warunki. Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy!

Nasza marka

Nasza marka własna PROMAT obejmująca ponad 8000 produktów stanowi prawdziwą alternatywę dla wysokiej jakości produktów markowych, nie ustępując im w niczym pod względem jakości i efektywności.Urządzenia oraz narzędzia PROMAT produkowane są wyłącznie przez wiodących producentów, z zachowaniem surowych standardów jakościowych oraz z uwzględnieniem obowiązujących norm ISO i DIN.Za marką  przemawiawiele argumentów, a przede wszystkim korzystna relacja jakości do ceny.

Firma

Firma Werner Schweißtechnik powstała 1.08.1990 w Görlitz. 
Zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem przemysłu  i rzemiosła w profesjonalne narzędzia i elektronarzędzia a także w maszyny i urządzenia spawalnicze.

 Świadczy również usługi w zakresie naprawy i remontu urządzeń spawalniczych a także prowadzi wypożyczalnię sprzętu spawalniczego. Jako specjalista w dziedzinie spawalnictwa wspiera swoich Klientów  rozwiązywaniu problemów technicznych zapewniając najwyższy standard usług. Wieloletnie doświadczenie w,iwc replica watches doradztwie oraz serwisie pozwala na szybką i gruntowną.

We wrześniu 2005 roku we Wrocławiu swoją działalność rozpoczęła firma Werner Polska Sp. z o.o. Od momentu powstania celem nadrzędnym firmy były satysfakcja i zadowolenie Klientów.
To, w połączeniu z profesjonalizmem, zaawansowaną polityką jakości i zrozumieniem potrzeb Zleceniodawców, przyczyniło się do szybkiego i dynamicznego rozwoju Werner Polska Sp. z o.o.

Obecnie firma Werner Polska Sp. z o.o jest jednym z największych dostawców profesjonalnych narzędzi dla przemysłu w Polsce. Niezmiennie głównym celem oraz zadaniem jest gwarantowanie Państwu rozwiązań najwyższej jakości. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami narzędzi z całego świata oferujemy szeroki wachlarz produktów oraz niezwykle warunki handlowe.

Zapraszamy do współpracy!

 
 
Copyright © 2018 - 2022. All Rights Reserved.  Created by Future Project